Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553313

OLAF Cafe · Resto TEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 23. august 2018
Kuulutus aegub:21. september 2018

Töö kirjeldus

Kirglik, moodne, skandinaavialik, vabameelne uus kohvik-restoran OLAF otsib Teenindajat.

Ootused kandidaadile

Kui Sa oled hea suhtleja ja Sul on suur kirg toidu ja hea teeninduse vastu ning tunned, et soovid värske ja teostahtelise meeskonnaga liituda, siis saada oma cv meile!

Ettevõte pakub

Rõõmsat ja toetavat meeskonda;
Kaasaegset töökeskkonda;
Spordi kompentsatsiooni;
Firmasiseseid soodustusi;
Arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#553313

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

Olaf Cafe-Resto on uus skandinaavialikult kirglik, moodne ja vabameelne restoran Tallinnas. Olafis hinnatakse väga naturaalsust ja põhimõtet less is more. Olafis käib kvaliteetne toit alati käsikäes lõbusa ajaviitega ning omaette klassist teenindusega

Vaata rohkem