Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21663

Ökonomist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

majanduslike algandmete kogumine firma tulemusüksustest
aruandluse koostamine kontserni juhtorganitele
eelarve koostamine
eelarve täitmise kontroll igakuiselt ning sellega seonduv aruandlus

Ootused kandidaadile

majanduslik kõrgharidus
eesti ja vene keele vabalt valdamine sõnas ja kirjas
head stressi taluvust
väga head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

koolitusvõimalust
kaasaegset kontori keskkonda ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#21663

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2003
Kuulutus sisestati:
19. mai 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ökonomist