Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127106

Ökonomist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantsdirektori assisteerimine finantsjuhtimise ja -analüüsi valdkonnas
  • osalemine eelarvete koostamise protsessis, eelarvete täitmise kontrollimine
  • rahavoogude planeerimine ja kontrollimine
  • tulude ja kulude analüüsimine
  • finantsaruandlus
  • osalemine äriplaanide koostamise ning investeerimisprojektide tasuvusanalüüsi protsessis
  • ettevõtte finants-majandustegevuse pidev jälgimine, analüüsimine, parendamine

Ootused kandidaadile

  • finants-või majandusalane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus raamatupidamise või finantsvaldkonnas
  • väga hea analüüsi-ja planeerimisoskus
  • väga hea arvutioskus (tabelarvutus)
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus
  • ausus, usaldusväärsus, korrektsus ja valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi
  • toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
  • personalisoodustusi

Lisainfo

Töötamise koht asub Nõmme Linnaosas, aadressil Kalda 7c, Tallinn
Tööaeg E-R 8.00 - 16.30

Tööpakkumise number
#127106
Ökonomist