Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26506

Ökonomist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • majandusarvestuse koostamine haigla majandustegevuse planeerimiseks
  • haigla majandusliku tegevuse valdkonda kuuluva informatsiooni koondamine, süstematiseerimine ja töötlemine statistiliste aruannete, finantsaruannete ja teiste majandusarvestuse dokumentide alusel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • erialase töö kogemus vähemalt 3 aastat
  • kasuks tuleb eelnev kogemus tervishoiusüsteemis
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus arusaamise tasemel
  • kiire, täpne ja hea pingetaluvusega

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd arenevas tervishoiuasutuses
  • koostööd positiivse ja kolleege väärtustava osakonna juhiga
  • täiendkoolitusi
  • töötasu katseajal alates 7000.- kroonist (bruto)
  • arengut nii töös kui palgas
  • õppelaenu osalist hüvitamist

Lisainfo

  • Töö asukoht on Pärnu mnt. 104, Tallinn
Kandideerimissoove võetakse vastu ainult läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#26506
Ökonomist