Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197332

Ökonomist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valla eelarve koostamine, eelarve täitmise jälgimine
  • valla eelarve kulude ja tulude analüüs
  • vallavalitsuse ja vallavalitsuse hallatavate asutuste koosseisude ja palgafondi vajaduse analüüs
  • aastaaruande koosseisude lisade koostamine
  • kalkulatsioonide tegemine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • Excel'i kasutamise oskus

Eelistatud isikuomadused:
  • initsiatiivikus
  • valmisolek pingeliseks tööks
  • analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • tööalase täiendkoolituse võimalust

Lisainfo

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus ökonomistina

Tööpakkumise number
#197332

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. mai 2010
Kuulutus sisestati:
13. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Ökonomist