Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136674

Ökonomist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

jahu-, šokolaadi- ja suhkrukondiitritoodete omahinna kujundamine ja arvestamine, tasuvushinnangute koostamine, tootmiskulude ja ettevõtte majandustulemuste analüüs, kuluarvestussüsteemi korrashoid ja arendamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus majandus- või reaalteadustes
  • soovitavalt töökogemus kuluarvestuse valdkonnas
  • väga hea analüüsivõime
  • Exceli kasutamisoskus kõrgtasemel
  • eelisena SQL-päringute koostamise oskus
  • täpsus ja korrektsus ning hea meeskonnatööoskus

võimalust töötada modernses töökeskkonnas, osaleda täiendkoolitustel ning saada väärilist töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Rae vallas Põrguvälja tee 6.

Tööpakkumise number
#136674

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2008

Eesti tuntuimat kaubamärki omav AS Kalev on tegev järgmistes valdkondades: sokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ja müük, piimatoodete tootmine ja müük, kinnisvaraarendus ja –haldus, üritusturundus ning ajakirjade ja raamatute kirjastamine. Ettevõtja tootmistegevus toimub viies tootmistsehhis, mis paiknevad Tallinna lähedal Põrguväljal, Paides, Viljandis, Jõhvis ja Kiviõlis. Grupi ettevõtetes töötab 780 inimest. AS Kalev on eesti elanike hinnangul kõige mainekam ettevõte juba viiendat järjestikust aastat.

AS Kalev Chocolate Factory kutsub Sind oma sõbralikku meeskonda, kui soovid pühenduda suurte eesmärkide saavutamisele, oled valmis uuteks ja huvitavateks väljakutseteks ning omad teadmisi ja oskusi pakutava töö tegemiseks.

Vaata rohkem

Ökonomist