Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40416

ÖKONOMIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ökonomisti peamisteks ülesanneteks on toodete omahindade arvutused ja kontroll, (tootmis)kulude kontroll ja analüüs, tootmistööliste palkade arvestus, tootmisosakonna aruandlus.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:

  • vastav (rakenduslik)kõrgharidus
  • kuluarvestuse, normeerimise, tootmisplaneerimise ja -kontrolli kogemus ning põhimõtete tundmine
  • analüüsivõime
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea eesti, inglise ja/või soome keele oskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 21.veebruariks 2005 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 28.02.2005. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Tööpakkumise number
#40416
ÖKONOMIST