Värsked tööpakkumised

Ökonomist - controller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110734

Tööpakkumise number

110734

Töö kirjeldus

finants- ja juhtimisaruandluse koostamine ja kulude juhtimine
eelarve planeerimine, koostamine ja kontroll selle täitmise üle
investeeringute hindamine
finantsplaneerimine
finantsanalüüs

Nõudmised kandidaadile

finants- või majandusalane kõrgharidus
ettevõtte töökogemus, soovitavalt tootmises
head analüüsivõimet
kiire ja loogiline mõtlemine
hea stressitaluvus, korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
aja planeerimise oskus
head eesti, vene ja inglise keele oskus

Omalt poolt pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd professionaalses ning sõbralikus meeskonnas, sise- ning väliskoolitusi, arenguvõimalusi rahvusvahelisel tasandil, motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Palun saada koos CV-ga ka oma kaaskiri, kus on kirjas Teie palgasoov

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2007

BLRT Grupp AS on üks Eesti suurimaid tööstusettevõtteid. Ettevõtte missiooniks on suurendada oma konkurentsivõimet Balti mere regiooni laevaehituse ja remondi turul, olla edukas Eesti riigilaevastiku ehituse ja remondi riigihangete konkurssidel.