Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694409

Öine vastuvõtuadministraator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtuadministraatori peamiseks tööülesandeks on kvaliteetse ja sõbraliku klienditeeninduse pakkumine Rannahotelli külalistele. Ootame oma meeskonda heatujulist ja naeratavat liiget.

Lisaks sellele kuulub tööülesannete hulka:

* Hotelli külaliste sisse-ja väljaregistreerimine

* Külalistega suhtlemine e-maili ja telefoni teel

* Broneeringute vormistamine

* Külalistega arveldamine

Ootused kandidaadile

* Oled orienteeritud heale klienditeenindusele

* Oled sõbralik ja abivalmis

* Suudad keerulistes ja pingelistes olukordades kiirest tegutseda

* Oled aus ja täpne

* Valdad eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus

* Broneerimissüsteemi Fidelio tundmine

* Varasem kogemus hotellinduses

Ettevõte pakub

* Tähtajalist lepingut mai 2021 kuni 30. september 2021

* Sõbralikku ja töökat töökeskkonda

* Väljaõpet kohapeal

* Võimalust töötada ilusas ja rikkaliku ajalooga hotellis

* Töötamine graafiku alusel

Tööpakkumise number
#694409