Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #794370

Öine töö puhastusteenindajale suurköögis Rae vallas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd suurköögis öisel ajal (kell 19.00 - 06.00). Graafikuga 3 tööl / 3 vaba. Tööülesanneteks on köögi ruumide koristus, põrandate pesu masina ja harjaga, seinte ja trappide puhastus. Töö asukoht Rae vallas, Harjumaal. Töötasule lisandub vajadusel autokompensatsioon. Lisainfo värbamiskeskuses 6747399.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelneva kogemusega. Kohale pääseb ainult autoga!

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
Mugavad ja kvaliteetsed tööriided
Kaasaegsed töövahendid
Sotsiaalsed garantiid

Lisainfo

Lisainfo värbamiskeskusest 6747399 või töödejuhatajal - Rena, tel 50 279 01

Tööpakkumise number
#794370

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem