Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634631

Öine töö puhastusteenindajale spordiklubis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume öist koristustööd puhastusteenindajale fitnessklubis, asub Tondil.

Tööülesannete hulka kuulub: jõusaali koristus , trepp, koridor, riietusruum (põrandad, wc, peeglid, horisontaalpinnad)

Tööaeg: graafiku alusel (2 tööl/2 vaba) 23.00 kuni 05.00, 6 tundi tööd.

Töötasu: 5.75 eur/tund bruto + autokompensatsioon.

Lisa küsimustega palun helistada 6747399 või täida palun ankeet kodulehel: www.sol.ee/vabadtookohad/

Ootused kandidaadile

Rõõmustame, kui sul on varasem töökogemus puhastusteenindajana.
Juhendame ja koolitame.

Ettevõte pakub

Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Kindel töö ja tähtajatu tööleping
Erialane väljaõpe ja täiendkoolitused

Tööpakkumise number
#634631

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5.75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem