https://www.cvkeskus.ee/184962

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184962

Öine puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakume tööd puhastusteenindajatele öisel ajal
puhastustööd objektil Tondi tänaval
tööaeg öisel ajal (orienteeruvalt 23.00-8.00), graafiku alusel


Ootused kandidaadile

valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks
eesti keele oskus suhtlustasandil
soovitavalt elukoht Tondi või Mustamäe piirkonnas


Ettevõte pakub

ametiriietust
tööks vajalikku väljaõpet
kindlat töötasu


Tööpakkumise number
#184962
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Öine puhastusteenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!