Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800261

ÖINE ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale ja esinduslikule

ÖISELE ADMINISTRAATORILE

kes armastab inimestega suhtlemist ning on ühtlasi hotelli visiitkaardiks.
Töö sisuks on külastajate sõbralik ja kõrgetasemeline teenindus hotelli saabumisel, hotellis viibimise ajal ja lahkumisel hotellist.

Ootused kandidaadile

Meie uus meeskonnaliige

  • teab, mida tähendab esmaklassiline teenindus
  • on abivalmis, viisakas, soe ja sõbralik
  • hindab töös korrektsust ja täpsust
  • suhtleb hotelli külastajatega eesti ja inglise, soovitavalt ka vene ja soome keeles.
    Kandideerimisel tuleb kindlasti kasuks erialane haridus või varasem töökogemus hotellis.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:

  • tööandja täiendavat tervisekindlustust
  • palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd Eesti parimas hotellis
  • kaasaegset, sõbralikku ja stabiilset töökeskkonda
  • mitmekesist hüvedepaketti

Lisainfo

Töö asukoht: Ülikooli 14, Tartu
Täistööaeg
Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#800261

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem