Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45452

Öine administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Öine töö

Ootused kandidaadile

-väga hea eesti ja inglise keele oskus
-iseseisvus, vastutustundlikkus, pingetaluvus
-väga hea suhtlemisoskus
-kasuks tuleb soome keele oskus ja programmi Fidelio kasutusoskus

Ettevõte pakub

-vastutusrikast tööd mainekas rahvusvahelises ettevõttes
-tööd väga soodsa graafiku ausel (sobib tudengitele)
-arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi
-meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
-omapere soodustusi

Tööpakkumise number
#45452

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005

CVKeskus.ee klient

Astlanda Hotelli AS

Radisson SAS Hotel&Resorts on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 160 hotelli.
Radisson SAS Hotell Tallinn avas oma uksed klientidele 1.veebruaril 2001. aastal Tallinna finants- ja kaubanduskeskuse südames. Hotellis on 280 hästivarustatud numbrituba, kaks restorani, kolm baari ja esinduslik 1000 ruutmeetri suurune konverentsi- ja banketikeskus. Hotellis töötab 200 inimest.

Vaata rohkem