Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63538

Õigusosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda õigusosakonna peaspetsialisti.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- Põllumajandusministeeriumis valmivate õigusaktide eelnõude väljatöötamises osalemine, eelnõude läbivaatamine ja neile juriidilise ekspertiisi tegemine;
- ministeeriumi ja selle valitsemisala asutuste teenistujate õigusalane nõustamine;
- teiste ministeeriumide ettevalmistatud õigusaktide eelnõude läbivaatamine, nende kohta arvamuse andmine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust (õigusteadus);
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 9150 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 23. aprilliks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 163.

Tööpakkumise number
#63538