Õigusosakonna koosseisuväline teenistuja-nõunik kalanduse valdkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30084

Tööpakkumise number

30084

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda õigusosakonna koosseisuvälist teenistujat-nõunikku.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- struktuuritoetuste (Kalanduse Arendusrahastu kaudu antavad toetused) rakendamisega seotud õigusaktide väljatöötamises osalemine ja nende juriidilise ekspertiisi tegemine;
- struktuuritoetuste andmisega seotud lepingute juriidilise ekspertiisi tegemine;
- Põllumajandusministeeriumi ja selle valitsemisala asutuste teenistujate õigusalane nõustamine struktuurfondidega seotud küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (õigusteadus);
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, õigusest;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest;
- Euroopa Liidu kalanduspoliitikast.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsember 2008. a;
- osalemist välisprojektides;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 24. maiks 2004. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 163.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
24. mai 2004
Kuulutus sisestati:
5. mai 2004
Brutopalk:
Alates 6910 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.