Värsked tööpakkumised

Õigusosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90936

Tööpakkumise number

90936

Töö kirjeldus

Õigusosakonna juhi peamised tööülesanded on:
· õigusvaldkonna töö juhtimine Eesti Televisioonis
· ETV osakondade nõustamine õigusküsimustes
· ETV esindamine õigusküsimustes, mis tulenevad ETV suhetest riigivõimu- ja riigivalitsemisorganitega
· ETV-d puudutavate kohtuasjade ettevalmistamine ning esindamine kohtus
· eelnõude koostamise ja kooskõlastamise korraldamine
· lepingute seadusele vastavuse ja ETV huvide kaitstuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame et Sul on:
· õigusalane kõrgharidus (akadeemiline)
· inimeste juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
· töökogemus juristi kvalifikatsiooni nõudval ametikohal vähemalt 2 aastat
· kohtus esindamise kogemus
· hea analüüsi- ja argumenteerimisoskus
· hea arvutioskus (MS Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
· väga hea eesti keele ning hea inglise keele oskus
· väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus ning hea suhtlemisoskus
· pingetaluvus, otsustusjulgus ning soov võtta vastutust

Omalt poolt pakume mitmekülgset ja vastutusrikast tööd ning võimalusi enesearenguks ja -teostuseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

Eesti Televisioon alustas tegevust 19. juulil 1955. aastal, näidates telepilti tolleaegsele mõnesajale teleriomanikule vaid nädalavahetusel. Tänasel päeval saab ETV programmi jälgida 24 tundi päevas, millest omasaated moodustavad 60%. Kuigi ETV on Eestis suurim meediaettevõte on ta üks väiksemaid rahvustelevisioone Euroopas. Eesti Televisioonis töötab 425 inimest, kellest enamus tegeleb programmi tootmisega. Saadete tegijaid toetavad tehniline- ja administratiivpersonal.