Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306118

Õigusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib ja korraldab osakonna tööd;
  • vastutab osakonna tööplaani ja osakonnale pandud ülesannete tulemusliku, õiguspärase ja õigeaegse täitmise eest;
  • vastutab osakonnale eraldatud rahaliste vahendite eesmärgipärase ja otstarbeka kasutamise eest;
  • korraldab valdkonna teenuste (õigusloome, õigusteenindus ja riigihanked) arendamist ning teenuste nõuetele vastavuse kontrolli;
  • osaleb osakonna arengu- ja tegevuskavade väljatöötamisel;
  • koordineerib Päästeameti õigusloomealast tegevust;
  • esindab osakonda, andes Päästeameti juhtkonnale ja teistele struktuuriüksustele osakonna nimel arvamusi ja kooskõlastusi;
  • nõustab Päästeameti teenistujaid õigusalastes küsimustes;
  • esindab Päästeametit peadirektorilt saadud volituste piires.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus;
  • eelnev õigusvaldkonnas töötamise kogemus vähemalt kolm aastat;
  • varasem juhtimiskogemus vähemalt üks aasta;
  • põhjalikud õigusalased (sh riigihangete alased) teadmised ja üldised teadmised Euroopa Liidu õigusest;
  • arvuti, sh esitlusprogrammide hea kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel (erialase sõnavara valdamisega) ja vene keele oskus suhtlusasemel.

Kandidaadilt eeldame:
  • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
  • algatusvõimet ja lahendustele orienteeritust;
  • analüüsi- ja otsustusvõimet;
  • täpsust ja korrektsust;
  • meeskonnatöö valmidust.

Kasuks tuleb:
  • eelnev avalikus teenistuses töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat ja toetavat meeskonda;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • toredaid ühisüritusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn.

  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#306118

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. mai 2013
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem