Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308174

Õigusnõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse töö õiguskvaliteedi tagamine,
  • inspektsiooni esindamine kohtumenetluses,
  • õigusaktide eelnõude kohta arvamuse avaldamine,
  • andmekogude kooskõlastamine,
  • soovituslike juhendite koostamine,
  • osavõtt rahvusvahelisest koostööst.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraadile vastav õigusalane kõrgharidus,
  • eelnev töötamine õigusalast kõrgharidust nõudval ametikohal vähemalt viis aastat,
  • analüütiline mõtlemine ning oskus õiguslikke probleeme arusaadavalt selgitada (nii suuliselt kui kirjalikult),
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega või ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel,
  • Eesti kodakondsus,
  • tööks vajaliku arvutitarkvara kasutamise oskus,
  • valmisolek välislähetusteks.

Ettevõte pakub

  • brutokuupalka alates 1600 eurost,
  • huvitavat ja arendavat tööd,
  • võimalust kaasa rääkida valdkonna arengus,
  • võimalust saada valdkonna eksperdiks,
  • tööd väikeses kollektiivis,
  • head töökeskkonda,
  • erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • töövaldkonna seadusandluse hea tundmine.

Lisainfo
Töö iseloom: täistööajaga, äraoleva ametniku asendajana.

Tööpakkumise number
#308174

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Inspektsioon edendab ja kaitseb eraelu puutumatust ning avaliku teabe kättesaadavust. Meie töös põimuvad õigusteadus ja infotehnoloogia, samuti siseriiklik ja rahvusvaheline tegevus.

Vaata rohkem

Õigusnõunik