Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150297

Õigusloome büroo nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Õigustloovate aktide eelnõude väljatöötamine
* Õigustloovate aktide eelnõude õiguslik analüüs
* Valitsemisala nõustamine õigusloomeküsimuste lahendamisel

Ootused kandidaadile

* Õigusalane kõrgharidus
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
* Stabiilsus ja pingetaluvus
* Suhtlemisoskus, avatus
* Koostöövalmidus
* Korrektsus

Kandideerimisel tuleb kasuks:
* Avalikus teenistuses töötamise kogemus
* Õigusaktide eelnõude väljatöötamise kogemus

Ettevõte pakub

* Hvitavat ja vastutusrikast tööd
* Täiendkoolitust nii kodu- kui välismaal
* Eneseteostusvõimalusi

Tööpakkumise number
#150297

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008

Kaitseministeerium on valitsusasutus, mis tegeleb riigikaitsepoliitika kavandamise ja riigikaitse korraldamisega.

Õigusosakonna ülesandeks on koordineerida ja korraldada ministeeriumi ja tema valitsemisala õigusloomealast ning rahvusvahelise õiguse alast tegevust, tagada rahvusvaheliste lepingute, õigusaktide eelnõude ja ministri õigusaktide eelnõude vastavus seadustele ning esindada ministeeriumi õigushuve.

Vaata rohkem