Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241815

Õigus- ja sotsiaalainete keskuse lektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:

  • õiguse valdkonna juhtimine ja arendamine, mis sisaldab endas õiguse lektorite koormuste planeerimist ning teadus-ja arendustöö koordineerimist, sh uurimisgruppide algatamine, teadusartiklite kirjutamine, välissidemete loomine ja arendamine
  • õppetöö läbiviimine lähtuvalt juhtimisfunktsioonist 21 EAP (õppejõu normkoormus akadeemias on 30 EAP)
  • organisatsiooniüleses arendustegevuses osalemine

Ootused kandidaadile

  • õigusalane magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus;
  • 3-aastane töökogemus õiguse alal;
  • soovitavalt pedagoogilise töö kogemus, sh õppetöö läbiviimise ja üliõpilaste juhendamise kogemus kõrgkoolis;
  • valmisolek teadus- ja arendustegevuseks ja soovitavalt publikatsioonide olemasolu;
  • juhtimiskogemus;
  • algatusvõime ja kohusetundlikkus
  • väga hea eesti keele oskus ja kahe võõrkeele oskus, neist vähemalt ühe võõrkeele oskus B2 tasemel;

  • võimalust osaleda Sisekaitseakadeemia arendamisel sisejulgeoleku valdkonna kompetentsikeskuseks;
  • enesetäiendamisvõimalusi nii Eestis kui teistes riikides;
  • õppejõu ametikohale omast akadeemilist vabadust ning 56-kalendripäevast puhkust.
  • töötasu normkoormuse korral alates 1345 EUR

Lisainfo

Kandideerimiseks palume:
esitada avaldus, motivatsioonikiri koos oma nägemusega õiguse valdkonna arendamisest, vormikohane curriculum vitae (varasemalt õppejõu ametikohal töötanutel ETIS-s) ja vastavat kvalifikatsiooni tõendava dokumendi koopia ning teie poolt muud oluliseks peetud dokumendid hiljemalt 31.10.2011 Sisekaitseakadeemia aadressil, Kase 61, Tallinn 12012 või CV-Keskuse kaudu. Täpsem info pakutava ametikoha kohta tel 696 5441, (Anne Valk, õigus- ja sotsiaalteaduste keskuse juhataja)
Sisekaitseakadeemia kodulehekülg: www.sisekaitse.ee

Tööpakkumise number
#241815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2011

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades

Vaata rohkem