Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60867

Ohvriabitöötaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet kuulutab välja konkursi ohvriabitöötaja ametikoha täitmiseks Kohtla-Järve linnas. Ohvriabitöötaja ülesandeks on organiseerida piirkondlikult ohvriabialast tegevust, ohvri nõustamine ja abistamine suhtlemisel riigi ja kohaliku omavalitsuse asutustega ning juriidiliste isikutega.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt sotsiaaltöö, psühholoogia või sotsiaalpedagoogika erialal)
- väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
- arvuti kasutamise oskus
- eesti ja vene keele valdamine
- organiseerimisvõimet ja iseseisva töö kogemust

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
- arenguvõimalusi erialal
- head ja ajakohast täiendõpet
- stabiilset teenistust avalikus sektoris
- riigiteenistuja palgatingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb: * hea suhtlemisoskus, võime jagada oma teadmisi ja kogemusi kolleegidega *loogiline mõtlemine ja hea analüüsivõime

Tööpakkumise number
#60867