https://www.cvkeskus.ee/598186

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ohvriabi peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598186

Tööpakkumise number

598186

Firma nimi peidetud Ohvriabi peaspetsialist

Töö kirjeldus

Sind eesootavad väljakutsed meie uuendusmeelses ja arenevas organisatsioonis on ohvriks langenud inimeste nõustamine, juhtumikorraldus, võrgustikukoostöö ja ennetustegevused ning lepitusmenetluste läbiviimine. Töötad tihedas kontaktis ning eestvedaja rollis politsei, prokuratuuri, kohalike omavalitsuste, MTÜde jt organisatsioonidega. Lisaks viid läbi lepitusmenetlusi, millega panustad süüteo osapoolte õiglustunde paranemisse ning rahulolusse.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul kõrgharidus (eelistatult sotsiaaltöö, psühholoogia, kasvatusteadused) ja vähemalt 2-aastane töökogemus sarnases töövaldkonnas. Eeldame, et kannad meie põhiväärtuseid – oled uuendusmeelne, koostöövalmis, asjatundlik ja hooliv.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume osakoormusega tööd (kuni 0,5) asukohaga Kärdla politseimajas. Meil on paindlik töökorraldus, 35 kalendripäeva puhkust ja teised suure organisatsiooni motivaatorid ja arenguvõimalused. Riigiametnikuna laienevad sulle avaliku teenistuse seadusest tulenevad hüved ja kohustused.Asukoht:
Hiiumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
19. mai 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD