Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300871

Ohvriabi osakonna PEASPETSIALIST (asukohaga Jõgeval)

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti ülesandeks on ohvriabiteenuse osutamine piirkonnas, ohvri nõustamine ja abistamine suhtlemisel riigi ja kohaliku omavalitsuse asutuste ning juriidiliste isikutega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt sotsiaaltöö, psühholoogia või sotsiaalpedagoogika erialal)
  • töökogemus sarnasel tööl või erialal 1 - 3 aastat
  • väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • eesti ja vene keele valdamine
  • organiseerimisvõime ja iseseisva töö kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd
  • arenguvõimalusi erialal
  • head ja ajakohast täiendõpet
  • stabiilset teenistust avalikus sektoris

Tööpakkumise number
#300871

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem