Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179062

Ohutussüsteemide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ohtustehnika alaste vahendite müük - klientide leidmine ja kliendisuhete hoidmine.

Enne tööga alustamist eelneb 1 kuu pikkune väljaõpe firma Moskva filiaalis

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrgharidus
* töökogemus järgmistest valdkondadest: tehnilised vahendid, ohutustehnika, aktiivne müük
* eesti, vene keel väga heal tasemel, inglise keel suhtlemistasemel
* valmisolek välislähetusteks
* kasuks tuleb ohutustehnika alase müügiga tegeleva meeskonna juhtimiskogemus

Ettevõte pakub

töökogemust ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.
Võimalust teenida head palka.

Tööpakkumise number
#179062