Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797670

Ohutusspetsialist/sihtmärgioperaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on Kaitseväe keskpolügonil vastutada harjutusväljade ohutu kasutamise eest. Sind ootab võimalus opereerida maailmatasemel sihtmärkide süsteemiga SAAB

Ootused kandidaadile

Omad B-kategooria juhtimisõigust. C-kategooria omamine annab kandideerimisel lisaeelise.
Oled valmis täiendõppeks ning viibima vajadusel välislähetustel
Sulle sobib töötamine summeeritud tööaja alusel
Kasuks tuleb läbitud ajateenistus ja varasem töökogemus riigikaitses
Sõna „harjutusväli“ seostub Sulle sõjaväelise väljaõppega

Ettevõte pakub

Motiveeriva töö- ja tulemustasu
Tasakaalustada töö- ja eraelu 35-e päevase põhipuhkusega
Osaleda huvitavatel ja harivatel koolitustel ning põnevatel meeskonnaüritustel

Tööpakkumise number
#797670

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem