Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68447

Õhuseire operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Radaritelt saadud informatsiooni töötlemine ja õhupildi jälgimine.

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskeriharidus;
Läbitud ajateenistus ja allohvitseride kursus;
Vanust vähemalt 18 aastat;
Hea eesti ja inglise keele oskus;
Arvuti kasutamise oskus;
Kohtulikult karistamata;
Hea tervis ja füüsiline vorm;
Valmisolek astuda tegevteenistusse Eesti Kaitsejõududesse.

Ettevõte pakub

Teenistust motiveeritud meeskonnas;
Erialast koolitust nii kodu- kui välismaal;
Teenistust rahvusvahelises keskkonnas;
Sportimisvõimalusi;
Kaitseväelastele ettenähtud soodustusi;
Stabiilset palka ja töökohta.

Lisainfo

Neto töötasu kuus: 7500 kuni 8200 krooni.

Tööpakkumise number
#68447