Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242539

Õhtuse vahetuse müügigrupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on uue müügigrupi käivitamine ning juhtimine, sealhulgas:

  • tööjate värbamine ja valik
  • töötajate väljaõppe korraldamine
  • töötajate motiveerimine
  • aruandlus

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus inimestega töötamisel
  • soov luua oma meeskond
  • hea eesti keele oskus, vene keel suhtlustasandil
  • arvuti oskus tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

  • väljakutseterikast kogemust
  • võimalust luua oma meeskond
  • tulemustele vastavat töötasu
  • tööalast väljaõpet

Lisainfo

Loodava müügigrupi tööaeg 16.30 - 21.00. Kontor asub Tallinnas, Madara tänaval.

Tööpakkumise number
#242539

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2011

Müügimeistrite tegevusalaks on telefoni teel erinevate toodete ja teenuste müümine nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Oleme erinevate valdkondade ettevõtetele partneriks uute klientide leidmisel ja olemasolevatega suhtlemisel. Meil töötab 150 inimest, kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Viljandis. Müügimeistrite AS on loodud aastal 1996.

Vaata rohkem