Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626614

Õhtune puhastusteenindaja töö autoesinduses Järvel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi puhastusteenindajat, kes teostaks õhtust hoolduskoristust autosalongis.

Töö asukoht Järvel Keskuse lähedal, Pärnu mnt-l.

Töö toimub esmaspäevast reedeni kell 18.00 kuni 22.00, päevas 4 tundi tööd. Nädalavahetused on vabad!

Töötasu 4,70 eur/tunnis, umbes 400 eur kuus.

Nõudmised kandidaadile

Varasem kogemus ei ole oluline. Juhendame ja koolitame.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda, koolitusi, sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Kandideerimiseks palume helistada numbrile 674 7399 (E-R 9:00-16:00) või otse töödejuhatajale 59 195 530 või täitke ankeet meie kodulehel. www.sol.ee

Tööpakkumise number
#626614

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4.7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem