Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624906

ÕHTUNE NÕUDEPESIJA Audentese Erakooli Daily koolisööklasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

söögi ja kööginõudepesu masinaga, söögisaali pesemine, üldkasutatavate ruumide korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda kui Sa oled positiivne, koostöövalmis, pead lugu puhtusest ja korrast.
Soovitavalt ka eesti keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

- osaline tööaeg E-R kl 16:00-21:30
- vaba P-N, riigipühad
- soodne lõunasöök
- õigeaegset ja ametlikku töötasu
- täiendavat tervisekindlustust

Tööpakkumise number
#624906

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem