Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298169

Ohtlike jäätmete käitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laoarvestuse pidamine sissetulnud ja väljaläinud materjalide üle
- proovide võtmine, keemiliste analüüside tegemine ja keemiliste parameetrite määramine
- konteinerite komplekteerimine
- vajadusel ohtlike - ja probleemtoodete sorteerimine, ladustamine ja käitlemine

Ootused kandidaadile

- arvuti kasutamise oskus
- eesti ja vene keele valdamine
- võime teha füüsilist tööd
- distsiplineeritus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd
Täiendkoolitusi
Sportimisvõimalusi
Ühisüritusi ja puhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tõstukiga ning keemiaalane kompetents

Tööpakkumise number
#298169

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem