Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316439

Ofset-trükkal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükkimine Heidelberg SM 74-5

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#316439

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Actual Print OÜ asub Tabasalus, 13 km Tallinna kesklinnast, ettevõttel on uus büroo-tootmishoone ja kaasaegsed seadmed. Tegevusalaks on trükiste ning reklaammaterjalide tootmine ja müük. Tootevalikusse kuuluvad trükised, kleepreklaam, arvutikujundus jne.

Vaata rohkem