Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #645530

Offset trükkal

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 26. märts 2020
Kuulutus aegub:25. aprill 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanded
- Heidelbergi offset trükimasinal töötamine, sealhulgas masina seadistamine, toodangu trükkimine vastavalt tootmisplaanile, toodangu kvaliteedi jälgimine, masina ja lisaseadmete hoolduste teostamine.
- Järeltöötlusmasinate kasutamine vastavalt vajadusele.
- Töö toimub tootmises, vahetustega (E-P 6-14.30 või 14.30-23)

Ootused kandidaadile

Valime kandidaatide hulgast välja töötaja
- kellel on eelnev (offset) trükkali töökogemus
- kes on arvuti kasutamisel asjatundlik ja kiire
- kellel on vähemalt keskharidus
- kes valdab heal tasemel eesti keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks
- kelle isikuomaduste hulka kuuluvad kohusetundlikkus, täpsus, süsteemsus, rutiinitaluvus
- kes on meeskonnamängija ja hindab pikaajalist töösuhet

Ettevõte pakub

Miks me arvame, et meie firmas on hea töötada
- väljaõpe ja ametialased koolitusvõimalused, toetame oma töötajate enesetäiendamist ja arengut
- kaasaegsed töötingimused, programmid, töövahendid
- otsekohene ja avatud töökultuur
- meil ei ole öötööd
Töökoht asub Tartus.

Tööpakkumise number
#645530

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
26. märts 2020

Nordic Label on Soome juhtiv etiketitrükikoda, kes teenindab erineva suurusega tööstusettevõtteid. Nordic Label kuulub koos Data Prindi trükikojaga Soome kontserni Tilgmann Grupp.

Juhindume oma tegevuses väärtustest, millest kõige olulisem on kliendikesksus – me peame oma lubadusi.

Vaata rohkem