Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194761

Office Manager

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Seminaride korraldamine
  • Kauplemisterminali omaduste ja töötamisviisi ning valuutaturgude kauplemis nüansside konsultatsioonide korraldamine
  • Uue klientidega suhete loomine ja arendamine
  • Analüütiliste materjalide koostamine ja avaldamine
  • Õigeagne ja asjatundlik firma lehekülje tugi
  • Ettevõtte huvide aktiivne edendamine Internetis
  • Igapäevase küsimuste operatiivne lahendamine
  • Aruannete koostamine ja juhatusele edasiandmine

Nõudmised kandidaadile

  • Finants- või majandus kõrgharidus
  • Omab finantsturgude ja Forex töötamise teadmisi ja kogemusi
  • Omab sügavad MetaTrader 4 platvormi teadmised
  • Hea arvuti kasutamise oskus (Windows XP, MS Office)
  • Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Presentatsioonide ja seminaride korraldamise kogemus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Iseseisva töö tegemise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd finantssektoris
  • Arenemisvõimalusi
  • Karjäärivõimalusi
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi kesklinnas
  • Motiveerivat tööpalka

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun oma CV ja motivatsioonikirja fotoga kas inglise või vene keeles.

Tööpakkumise number
#194761

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Ettevõtte Realtrade OÜ on Real Trade Group Ltd partner, mis pakub klientidele üle maailma võimalust tehingute sooritamiseks rahvusvahelisel FOREX valuutaturul, otsib oma kasvavasse meeskonda

Vaata rohkem