Värsked tööpakkumised

Office assistant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23995

Tööpakkumise number

23995

Töö kirjeldus

• dokumentatsiooni haldamine;
• inglise- ja eesti keelse kirjavahetuse operatiivne organiseerimine;
• telefonikõnedele vastamine ja rahulolevate klientide teenindamine;
• esitatud arvete kontrollimine ja vigade teavitamine;
• arhiivi pidamine;
• bürootöö organiseerimine;
• linna parima kohvi keetmine ja serveerimine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt viimase aasta jooksul oled nautinud assistendi tööd;
• Sa tunned EV kehtivaid asjaajamise ja arhiveerimise nõudeid;
• Sinu eeliseks tööturul on edukalt läbitud sekretäri kursused;
• arvuti on Sinu hea sõber Word, Excel ja Outlook programmide kasutamisel;
• naudid suhtlemist erinevate klientidega ja Sinu teine nimi on Päikene;
• väljendad ennast vabalt eesti keeles ja Sul ei ole raskusi vene ning inglise keelt kõnelevate klientidega suhtlemisel;
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui väga täpset inimest, kes teeb oma tööd hästi ja igaks juhuks tehtud töö vähemalt kaks korda üle kontrollib.

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku office assistant“ina ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Sind ootab ees töötasu 5000 krooni, mis tööülesannete kasvamisega suureneb.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
17. september 2003

edukat 1998.aastast tegutsevat ettevõtet, kelle põhitegevusaladeks on sadamateenuste osutamine, materjalkäsitlusmasinate rent ja autotransport. Ettevõte käsitleb Miiduranna ja Muuga sadama terminaalides ühtekokku 1 miljon kuupmeetrit puiduhaket ja ümarpuitu. Ettevõte kasutab uusi kõikidele tänapäeva nõuetele vastavaid veoautosid ja sadamatehnikat. Tütarettevõtted asuvad Lätis ja Leedus, mis võimaldab pakkuda ühtlase tasemega teenust kogu Baltikumis. Ettevõttes töötab kokku 34 inimest.