https://www.cvkeskus.ee/192276

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Off-road safari giid-autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192276

Tööpakkumise number

192276

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on firma klientidele offroad safari ekskursiooni (http://estonianexperience.com/tegevused/off-road-jeep-safari) läbiviimine isikliku sõidukiga. Ekskursioon on üldjuhul inglise keeles, aga kasuks tuleb täiendavate võõrkeelte oskus. Autos on lisaks juhile 1-4 turisti-kaasreisijat, safari toimub üldjuhul kas Paldiskis või Maardus

Tellimuste maht sõltub hooajast ja on võrdlemisi ebaregulaarne - tellimused võivad tulla nii pikema etteteatamise ajaga, kuid vahel ka eelneval või samal päeval. On võimalik töötada ka ainult kokkulepitud aegadel ja antud töö sobiks väga hästi põhitöö kõrvalt.


Nõudmised kandidaadile

Väga hea inglise ja eesti keele oskus
Avatud suhtleja
Laia silmaringiga
Rõõmsameelne, viisakas, täpne, korrektse välimusega
Heas korras isikliku off-road safari auto olemasolu
Vähemalt 3-aastane sõidukogemus

Kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus ja eelnev ekskursioonide läbiviimise kogemus


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut vastavalt saabuvatele tellimustele, meeldivat kollektiivi, suhtlemist erinevatest rahvustest klientidega.
Tasu kokkuleppel iga ekskursiooni eest.Lisainfo

Kandideerimisel lisage CV'le nii pilt endast kui ka off-road autost


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. märts 2010
Kuulutus sisestati:
6. märts 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Estonian Experience OÜ on 2008. aastal asutatud turismifirma, mis pakub nii eestlastele kui välismaalastele ekskursioone ja aktiivseid turismitegevusi. Peamine klientide sihtrühm on Tallinnat külastavad individuaalturistid ja väiksemad grupid suurusega 1-6 inimest, kes soovivad kogeda uusi ja huvitavaid elamusi. Mõned näited populaarsematest toodetest - Tallinna vanalinna ja Kadriorg-Pirita ekskursioonid, päevased väljasõidud Paldiskisse ja Lahemaale. Aktiivsetest tegevustest mootorsaani safafi, kardisõit ja laskmine.

Klientidel on võimalik valida 30-40 turismitoote seast, millest paljud on eksklusiivselt välja arendatud ja saadaval ainult Estonian Experience kaudu. Firma on oma tegevust laiendamas nii pakutava tootevaliku, müügikanalite, kliendisihtrühmade kui turgude lõikes.