Õendustöötaja
Tööpakkumise number #695546

Tallinna Lastehaigla SA
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Professionaalse, lapsesõbraliku ja perekeskse õendusabi osutamine erinevates osakondades..

Ootame tööle õendustöötajaid: (õed, anesteesiaõed, operatsiooniõed) ja abiõdesid.

Ootused kandidaadile

õe diplom, soovitavalt rakenduslik kõrgharidus, abiõel tervishoiu kõrgkooli III kursus
hea suhtlemisoskus
täpsus ja korrektsus
valmisolek meeskonnatööks

tööks vajalik arvutioskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd arenevas haiglas
enesetäiendamisvõimalusi

täis- või osakoormusega tööd
vahetustega tööd
pikendatud puhkust (35 kalendripäeva)

õppelaenu põhiosa hüvitamist

Tööpakkumise number
#695546