Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214515

Õendustöötaja

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime õendustöötajaid Inglismaa erinevates paikades asuvatesse hooldekodudesse. Enne tööle asumist läbivad töötajad 5-nädalase ettevalmistava kursuse, mille käigus õpitakse tundma Inglismaa tervishoiuvaldkonna tööeetikat, -korraldust, seadusi ning korratakse üle erialane inglise keel. Kursused lõpevad testiga. Kehva inglise keele oskusega kandidaatidele pakume eelnevat 3-kuulist keelekursust Šotimaal.
Töö on täiskohaga 40 tundi nädalas.
Bruto tunnitasu alates £12 tunnis.

Ootused kandidaadile

- Erialane haridus;
- Inglise keele oskus;
- Valmisolek vahetustega töötamiseks;
- Empaatiavõime, kannatlikkus ja hea suhtlemisoskus;
- Koostöövõime;
- Hea stressitaluvus;
- Otsustusvõime
- Korrektsus, täpsus, ausus;

Kasuks tuleb:

- Autojuhilubade olemasolu;
- Eelnev töökogemus;

Ettevõte pakub

- Professionaalset meeskonda;
- Head palka;
- Abi Suurbritannias majutumisel;
- Abi dokumentide vormistamisel;

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma inglise keelne resümee läbi CV Keskuse või e-postile: info(ät)absoluterecruitment.ee
Lisa pealkirjaks: Õendustöötaja

Tööpakkumise number
#214515

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2010

Rahvusvaheline personaliotsingu firma. Tegeleme tööjõuvahendusega erinevates valdkondades Eestis ja Inglismaal.

Vaata rohkem