Värsked tööpakkumised

Õendustöötaja, Radioloogiatehnik, Bioanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 207064

Tööpakkumise number

207064

Töö kirjeldus

Otsime nii sissejuhatavale koolitusele Eestis (nii Tallinn kui ka Tartu), kui ka tööle Soome (erinevad piirkonnad):

Diplomiga õdesid, radioloogiatehnikuid ja bioanalüütikuid

Nõudeks kandidaadile on diplom oma erialal, mille välja-andjaks võib olla Tallinna Meditsiinikool, Tartu Meditsiinikool või Kohtla-Järve meditsiinikool
(praeguse nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkool või Tartu Tervishoiu Kõrgkool).

Õde:
Juhul kui oled omandanud „meditsiiniõe“ diplomi enne kui 01.05.2004, pead omama kehtivad tööstaaži viimase 7 aasta jooksult vähemalt 5 aastad
„meditsiiniõena“. Lisaks
peab kehtima tervishoiuametis registreering õe kohale.

Radioloogiatehnik, Bioanalüütik:
Kandideerija peab omama „EU – diplomid“, mis on heaks kiitetud Soome vastutava ameti „Valvira“ poolt. Juhul kui kahtled, kas diplom vastab esitatud
nõuetele, võta meiega ühendust.

Enne töö algust korraldame kolm kuud kestva intensiivkeelekoolituse. Soome keelt õpitakse Eesti keele baasil. Koolituse maht on 180 akadeemilist tundi.
Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema ja kirjutama soome keeles B1.1 tasemel. Keelekoolitus toimub õhtuti ning nädalavahetustel
võimaldamaks õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Palume kandidaatidel arvestada koolituse intensiivsusega - koolituse maht on 15 akadeemilist tundi
nädalas ja lisaks kodused ülesanded. Koolituse ajal aitame kõikidel kandidaatidel taotleda Soome seaduslikustamist (Valvira – laillistus).
Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes, vastavalt töökogemustele ja keele oskusele. Töötamist alustatakse kas 2 nädala
tasustamata praktikaga või 3 kuu tasustatud praktikaga. Praktika eesmärgiks on aidata nii töötajal kui ka kliendiettevõttel veenduda töö sobivuses
kandidaadile.

Korraldame Soomes MRSA – testi ja ”Hygieniapassi” testi. Samuti aitame kohapeal teha vajalikud registreerimised. Keelekoolituse ja praktikakoha
saamise
vahele võib tekkida mõningane ooteaeg. Reisimine Soome toimub peale praktikakoha kinnitamist.

Töötasu peale praktikat, olenevalt tööülesannetest 9,75 - 12,90 EUR/ h (bruto). Hiljem, kui töötaja on võimeline töötama iseseisvalt, lisanduvad töötasule
lisad õhtul (+15%), öösel (+30%), laupäeval (+20%) ja pühapäeval (+100%) tehtavast tööst. Töö- ja lisatasusid makstakse vastavalt Soome
seadusandlusele.

Järgnevad koolitused algavad Novembris: Tallinnas 22.11.2010 ja Tartus 24.11.2010. Kohti mõlemale koolitusele on 20. Soovijatel palume kandideerida
võimalikult aegsasti.

Koolitus toimub kindlasti Tallinnas, Tartu koolitus korraldatakse juhul kui tingimused täitvaid osalejaid on piisavalt.

Meie poolt pakutav koolitus on töötajale tasuta, juhul kui asute peale koolitust meie pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada
väljaminekutega, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seaduslikustamisega töötamiseks (Eestis Tervishoiuamet ja Valvira
Soomes), ning kulutustega, mis kaasnevad Soomes tasustamata praktikal töötades.

Nõudmised kandidaadile

- Diplom oma erialal
- Kindel soov asuda Soome tööle,
- Valmidus siduda ennast koolitusega.
- Soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga.

Kasuks tuleb:
- Soome keele oskus
- Rootsi keele oskus
- Inglise keele oskus
- Erialased koolitused ja spetsialiseerumised
- Soome Lääkepassi / IV – loa omamine
- Varasem töökogemus geriaatria valdkonnast.
- Varasem töökogemus sisehaiguste osakondadest.
- Varasem töökogemus operatsiooniõe töökohustustest
- Valmidus asuda tööle Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele.
- Soov kolida Soome püsivalt (koos perekonnaga)

Ettevõte pakub

- Keelekoolitust tööks Soomes
- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.

Lisainfo

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles.

Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg vastavalt elukohale, kas Tallinnas või Tartus.

Kuigi koolitusele kandideerida on võimalik kuni 07.11.2010, palume kandideerimist teha võimalikult vara.

Kuulutuse sisu uuendatud / täpsustatud 22.09.2010

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2010
Kuulutus sisestati:
17. september 2010

WorkPower OY Tallinna kontor teeb koostööd kontserni tütarettevõttega MediPower OY. Medipower OY on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja
tööjõuvahendamise teenustele Soomes.