https://www.cvkeskus.ee/566101

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Õenduskvaliteedi peaspetsialist (MAGNET® programmijuht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566101

Tööpakkumise number

566101

Firma nimi peidetud Õenduskvaliteedi peaspetsialist (MAGNET® programmijuht)

Töö kirjeldus

Sinu töö peamine eesmärk on toetada kvaliteetset ja professionaalset patsiendikeskset õendusabi Regionaalhaiglas ning arendada õenduskvaliteedialast tegevust Regionaalhaiglaga võrgustunud haiglates.

MAGNET® programmijuhina hindad ja analüüsid Regionaalhaigla õendusabi kvaliteeti MAGNET® staatuse saavutamiseks. Viid koos õendusjuhtidega läbi sisekontrolle, esitad ettepanekud ning selgitad välja koolitusvajaduse valdkondades, mis vajavad arendamist.


Nõudmised kandidaadile

Kandideeri kui Sul on:
• magistikraad, soovitavalt sotsiaal- või õendusvaldkonnas
• projektijuhtimise oskus ja kogemus, kasuks tuleb rahvusvahelistes projektides osalemise kogemus
• väga hea arvutioskus
• kõrgtasemel eesti ja inglise keele oskus (dokumentide koostamine, suulised ettekanded)

Töö sobib Sulle kui oled tasakaalukas koostööle suunatud suhtleja, Sul on hea organiseerimis-, algatus- ja analüüsivõime, tunned end kindla esinejana, oled veenev läbirääkija ning pingelistes olukordades ei kaota pead.


Ettevõte pakub

Regionaalhaiglas ootab Sind asjatundlik meeskond ja tänapäevased töötingimused, meil on tööaeg E-R kl 8-16 ja 7 päeva lisapuhkust, teotame sportlikku ja liikuvat eluviisi – võimalik on kasutad Regionaalhaigla spordisaali ja siseterviserada ning töötajatele sportimiseks mõeldud soodustusi.


Lisainfo

Kandideerimisel lisa palun oma CV-le juurde sisukas motivatsioonikiri ja palgasoov. Ole valmis esitama 15-minutilist ettekannet teemal „MAGNET® haigla: pro ja contra“.

Lisainfot konkursi kohta jagab haigla õendusdirektor Aleksei Gaidajenko telefonil 617 2244.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2018
Kuulutus sisestati:
6. november 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.