Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624555

Õendusjuht erakorralise kirurgia keskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õendusjuht juhib keskuse õendus- ja hoolduspersonali tööd ning arendab meeskonnatööd, vastutab õenduskvaliteedi eest, osaleb õendustöö juhendite väljatöötamisel ja keskuse eelarve planeerimisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • õendusalane kõrgharidus ja magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada
  • vähemalt 5 aastat töökogemust õena ja 3 aastat õendusjuhtimise kogemust
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tööks vajalikult tasemel
  • hea arvutioskus

Õendusjuhi töö eeldab otsustus- ja vastutusvõimet, head suhtlemisoskust ja kõrget pingetaluvust ning probleemilahendus- ja analüüsioskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat, arengule suunatud ja vastutusrikast tööd
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • sportimisvõimalusi haigla spordiklubis ja soodustusi koostööpartnerite juures

Õendusjuhi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, õendusjuhiga sõlmime tähtajatu töölepingu õe ametkohal.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) keskuse õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest e-posti aadressile personaliotsing/ät7regionaalhaigla.ee või läbi CV Keskuse 13. novembriks 2019.a.

Lisainfot jagab kirurgiakliiniku õendusjuht Karin Maanas telefonil 617 1621.

Tööpakkumise number
#624555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem