Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56173

Õenduse õppejõud

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Alates 01.02.2006. a otsib Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetool oma meeskonda oma ala tundvat spetsialisti, kes viib läbi õppetööd (seminare) õendustoimingute ning õendus-eetika valdkonnas. Õppejõu ülesandeks on ka õenduse eriala üliõpilaste õppepraktikate juhendamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane või kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal
  • aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • initsiatiivikus
  • oskus ja soov edastada noortele praktilisi oskusi ja juhendada neid õppetöös
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada järgmised dokumendid:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus (teenistuskäik);
3) teadus- või kutsekraadi või kõrgharidust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööpakkumise number
#56173