Värsked tööpakkumised

Õendusainete õppejõud

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111025

Tööpakkumise number

111025

Töö kirjeldus

Õendusainete assistent (nakkushaigused) 0,25
Õendusainete assistent (farmakoloogia) 0,25
Õendusainete õpetaja (terve laps, õendustoimingud,esmaabi) 0,5

Lisainformatsioon õppekava koordinaatorilt reeturban(ät)nooruse.ee
Vestlused toimuvad 19. ja 21. juuni 2007

Nõudmised kandidaadile

Ametikoht: ÕPPEJÕUD /ASSISTENT
Kohustuslikud tingimused:
· Erialane kõrgharidus
· Valmisolek ja pädevus osalemiseks rakendusuuringutes ja teadustöös VÕI teadustöö/rakendusuuringu teostamise kogemus VÕI autor trükis avaldatud ja kasutusel olevale õppekirjandusele
· Erialane töökogemus vähemalt 3 aastat on kohustuslik nendel assistentidel, kelle auditoorsest koormusest praktiline õpe on üle 50%
· Suhtlemisoskus, arvutkasutus ja efektiivse ajakasutuse oskus
· Eesti keele valdamine kõrgtasemel
· Enesetäiendamine (erialane, pedagoogiline)
· Meeskonnatöö oskus
· Usaldusväärsus, kohuse- ja vastutustunne, korrektsus, lojaalsus kõrgkoolile

Soovituslikud tingimused:
erialane töökogemus
pedagoogiline ettevalmistus
õpetajana töökogemus
magistrikraad või selle omandamine

Ametikoht: ÕPPEJÕUD /ÕPETAJA
· Valmisolek osalemiseks rakendusuuringutes ja teadustöös
· Erialane töökogemus 3 aastat
· Suhtlemisoskus, arvutikasutus ja efektiivse ajakasutuse oskus

Pedagoogiline ettevalmistus või kogemus õpetajana

Täpsemat informatsiooni õppekava kordinaatorilt reeturban[ät]nooruse.ee

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
-vaheldus-ja vastutusrikast tööd
-enesearendamise võimalusi
-kaasaegset töökeskkonda
-noort ja eripalgelist kollektiivi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada Tartu Tervishoiu Kõrgkooli akadeemilise personali ametikohale esitavatele nõuetele vastavad dokumendid aadressil Nooruse 9, Tartu 50411, märgusõnaga \"õppejõud\" hiljemalt 18.juuniks.2007

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2007

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on 195 aastase kogemusega, 100 töötaja ning 1200 õppuriga innovatiivne asutus.
Tartu Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja konkursi korraliste õppejõudude leidmiseks tähtajaga 21.08.2007 - 21.08.2012