Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685541

Õde/abiõde nefroloogiaosakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nefroloogiaosakonnas tegeleme nii plaaniliste kui erakorraliste patsientide neeruhaiguste diagnoosimise ja raviga. Ootame oma kokkuhoidva ja tööka meeskonnaga liituma õde või abiõde!

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • õendusalast haridust või selle omandamist lõpetamisjärgus
  • head eesti keele oskus, vene keele oskust suhtlustasandil
  • tööks vajalikku arvutioskust
  • head suhtlemisoskust ja kõrget pingetaluvust
  • valmisolekut nii iseseisvaks- kui meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • tööks vajalikku põhjalikku väljaõpet
  • tööd graafiku alusel (sh öötöö)
  • häid koolitusvõimalusi Regionaalhaigla koolituskeskuses
  • tunnitasu 8.35 eurot (bruto), lisatasu nädalavahetuse ja öötundide eest
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • 7 päeva lisapuhkust

Lisainfo

  • Lisainfot jagab õendusjuht Pilleriine Hongonen telefonil 617 1230.
  • Võtame ühendust vaid töövestlusele kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#685541

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8.35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. märts 2021
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2021

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem