Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530659

Õde/abiõde kardioloogia osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku kardioloogiakeskus on suurim kardioloogilise diagnostika ja ravi erialakeskus Eestis. Tegeleme südamehaiguste ennetamisega ning diagnoosime ja ravime kõiki tänapäeval enam levinud südame-veresoonkonna haigusi.

Ootame tööle õdesid ja abiõdesid!

Ootused kandidaadile

  • Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.

  • Abiõena võib töötada õe juhendamisel üliõpilane, kes on läbinud II kursuse õppekavas olevad kohustuslikud ained.

  • Eeldame valmisolekut vahetustega tööks graafiku alusel.

Ettevõte pakub

  • väga häid ja tänapäevaseid töötingimusi
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi koolituskeskuses
  • 7-päevast lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

Svetlana Niilo, kardioloogiakeskuse õendusjuht
tel 617 1016

Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#530659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. mai 2018
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2018

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem