Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667168

Õde/abiõde III järelravi osakonda (Hiiu korpusesse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla III järelravi osakond ootab oma kokkuhoidvasse meeskonda tööle õde/abiõde.

Järelravi kliinikus on patsiendid, kelle tervisliku seisundi taastamiseks on teatud juhtudel vaja vahetult aktiivravi järgselt pikemalt haiglas viibida.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus või selle omandamine lõpetamisjärgus

  • empaatiavõime, hea meeskonnatöö oskus, valmisolek iseseisvaks tööks

  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • hea arvutioskus

Ettevõte pakub

  • täisajaga tööd graafiku alusel (sh öötöö)

  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi

  • 7-päevast lisapuhkust

  • töötasu õe ametikohal 8.35 eur/tunnis (bruto), lisatasu öötundide ja nädalavahetusel töötamise eest

  • sportimisvõimalusi meie koostööpartnerite juures ja osalemist rahvaspordiüritustel

  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

  • Lisainfot jagab osakonna õendusjuht Diana Nõmberg-Klaus telefonil 617 2721.
  • Võtame ühendust vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#667168

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. september 2020

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem