Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169298

Õde verekabinetti Hiiu korpuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakondadelt veretoodete tellimuste vastuvõtmine, andmete sisestamine arvutisse ja tellimuste edastamine
  • täidetud tellimuste väljastamine osakondadele
  • vajalike dokumentide vormistamine
  • veresäilituskülmikute korras hoidmine ja veretoodete säilivusaja jälgimine

Ootused kandidaadile

  • kesk-eriharidus või kutsekõrgharidus õendusalal
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Exel) kasutamise oskus
  • orienteeritus meekonnatööks, vastutusvõime, korrektsus, usaldatavus, abivalmidus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • tööaega 08.00.-16.00.
  • erialast täiendkoolitust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Tööpakkumise number
#169298

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 60.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
14. november 2008

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.

Vaata rohkem