Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215119

Õde uroloogia polikliinikusse Mustamäe korpuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteetse ja professionaalse patsiendikeskse õendusabi osutamine
  • oma vastutusvaldkonnas igapäevaselt ladusa õendus-hooldustöö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus
  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea pingetaluvus ja koostöövalmidus
  • korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • tööaega 08.00.-16.00
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#215119

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2010
Lisainfo palga kohta:
töötasu on 3.87 eurot tunnis

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb seitsmest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järel- ja hooldusravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3500 töötaja.

Vaata rohkem