Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513350

Õde (tööle asumine veebruarist)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Veenivere võtmine
- Spirograafia ja EKG läbiviimine
- Antropomeetriliste mõõtmiste teostamine
- Erinevate füsioteraapiliste protseduuride läbiviimine: diadünaamika, kupuravi, külmaravi, laserdušš, laserravi, lööklaineravi, lümfidrenaaž, magnetravi, ultraheliravi, venitusravi
- Koormustestil spordiarsti assisteerimine

Tööaeg E-R 8.30 - 19.00, 8 h päevas, vastavalt graafikule. Tegemist on tähtajalise lepinguga lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Ootused kandidaadile

- Erialane rakenduslik kõrgharidus
- Väga hea eesti ja vene keele oskus
- Pingetaluvus
- Kiire õppimisvõime
- Hea suhtlemisoskus
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus õena ning Perearst2 programmi tundmine

Ettevõte pakub

- Koolitusvõimalusi
- Meeldivat ja väikest kollektiivi ning ühisüritusi

Tööpakkumise number
#513350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2018

Spordimeditsiini Sihtasutus on avalikes huvides loodud spordimeditsiini ja sporditeaduse arendamise ning eelkõige noor- ja tippsportlaste spordimeditsiinilise teenindamise asutus, kus tunnustatud ja pikaajalise töökogemusega spordiarstid teevad haigusi ja traumasid ennetavaid, tervist edendavaid, taastumist kiirendavaid ja kehalist töövõimet määravaid meditsiinilisi uuringuid. Sihtasutus osutab spordimeditsiiniga seonduvat arstiabi ning tervishoiuteenuseid.

Vaata rohkem