Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27945

Õde

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö patsientidega ja arsti assisteerimine

Ootused kandidaadile

* omad õenduse kutsetunnistust;
* oled omandatud teadmisi edukalt praktiseerinud vähemalt kaks aastat;
* oled vanuses 25-35;
* saad hakkama suhtlemisega inglise keeles;
* eelnevad tööandjad ja patsiendid iseloomustavad Sind, kui energilist ja hea empaatiavõimega õde, kellega nad alati naudivad koostööd.

Anname Sulle fantastilise võimaluse töötada romantilisel ja muinasjutulisel Vahemere saarel - Küprosel, mis on tuntud oma kauni looduse, mitmekesiste puhkamisvõimaluste ja maitsvate hõrgutiste poolest.

Sind ootab ees töötasu alates 8 000 kroonist ja piiramatu hulk muid naudinguid, nagu prii toit ning elamine. Kogu luksust saab nautida 7-12 kuud ehk vastavalt lepingule.

Lisainfo

Ootame kindlasti Sinu kandideerimise avaldust ja CV-d inglise keeles ning oleme alati avatud lisainformatsiooni jagamisele.

Tööpakkumise number
#27945
Õde